English

ספרים: "פלאי הבריאה" ; פלאי הבריאה | ד''ר ראומה בת כהן

> לחצו כאן על מנת לרכוש את הספר להורדה ישירה! (פורמט PDF)

בעקבות האדם נוצר כאשר הזרע נפגש עם הביצית; הזרע מרחף ורץ לכיוון הביצית, תהליך של כהרף עין, הזרע עובר את קרום הביצית. בדרך להפריה נעשה ה"קונספיישן", הפגישה קוראת לעולם הנפשות לעשות את האדם. יוצאת בת-קול, "אנו זקוקים לנשמה ונפש", ואז נעשה החיבור.

מחזור האישה בדרך-כלל נמדד על-פי מחזור הירח:
• ירח מלא – האישה מוכנה להתעברות
• ירח מולד (חדש) – האישה מתרוקנת ומדממת, ושוב סיבוב חדש, עד שהאישה מוכנה נפשית ופיזית להתעבר.
אני ממליצה לפני שאת רוצה להתעבר – אם את נוטלת גלולות, הפסיקי וקחי תוספות מזון ויטמין C, חומצה פולית (לפחות שלושה חודשים לפני). הרבי באכילת ירקות ממשפחת המצליבים, אורז מלא, ירקות שורש ודגים.

בני זוג – היו מוכנים נפשית ופיזית כדי להוליד! הכנה נפשית מאוד חשובה, עשו מדיטציה, חשיבה חיובית; ראו בעיני רוחכם כיצד העובר נפגש עמכם, את התפתחותו ולידתו.

השחלות הן איבר יצירתי שרוחש חיים ופעילות. אחת לחודש השחלות מייצרות ביצית, הביצית מתפתחת ונוצר סביבה נוזל והוא נפרד מהשחלה. הביצית נקלטת בחצוצרה.
הביצית הפורה חיה זמן קצר – בין 6-36 שעות לאחר הביוץ.
בזמן הביוץ, צוואר הרחם מתרחב על-מנת לקלוט את הזרע. תאי הזרע הנפלטים בעת קיום יחסי המין עוברים מהרחם לחצוצרה. תאי הזרע הם בעלי כושר תנועה שצפים בתוך נוזל שמופרש מבלוטת הערמונית, וחלק נוסף של נוזל בא מהאשכים שמכיל סוכר המספק אנרגיה לתנועת הזרע.

בזמן הפליטה יש קרוב ל-500 מיליון תאי זרע, אף שלא כולם מגיעים לביצית. רובם נשארים בנרתיק וברחם. בדרך-כלל רק תא זרע אחד חודר לשכבה הפנימית של הביצית.
הביצית עוזרת לתא הזרע לחדור אליה ביוצרה כאין נרתיק בקרום העוטף אותה. בעת ובעונה אחת מתרחשת תגובה בדופן הביצית ומונעת מתאי זרע אחרים לחדור לתוכה.

האהבה מביאה להתפתחות רוחנית ושמחה, כי דרך גבר באישה – "והאדם ידע את האישה".
יצירה רוחנית צריכה להיות משותפת, מפגש נשמות דרך הגוף – זו היצירה המושלמת.

שלושת החודשים הראשונים הם יחידה אחת של התפתחות הוצאה מהכוח אל הפועל, תהליך של השרשה, הנעשה באפלה ללא אור, באופן כהה ואפל שמסמל את הכוח הגנוז בבריאה.
זוהי פעולה טבעית ללא התערבות – לכן מומלץ לא להתערב, גם לא באופן מדיטיבי.

ספרים: "אנימה" ; אנימה | ד''ר ראומה בת כהן

לגוף צלילים משלו, רק צריך להקשיב...

הספר מיועד לנשים ולגברים שרוצים לשנות את אורח חייהם, ומבוסס על שיטתה של אביבה שטיינר. הוא מיועד לנערות מתבגרות ולנשים בגיל הפוריות, שיש להן בעיות בקבלת המחזור החודשי, וכן יש בו תרגילים שמאפשרים קבלת מחזור חודשי לפי רצון האישה.

בספר תרגילים לנשים עם בעיות במחזור:
מחזור ארוך או קצר, מיומה, ציסטה, דימומים ממושכים וחזקים, תרגילים להזרמת אנרגיות לנשים ולגברים. תרגילים לנשים בגיל המעבר והסברים.

ד"ר ראומה בת כהן צברה ניסיון רב בעבודתה עם נשים. התמחתה בשיטות ריפוי שונות: הומיאופתיה, דיקור, רפואה יפנית ותזונה.
לימדה יוגה שנים רבות.

ד''ר ראומה בת כהן | מטפלת בנשים, מורה ומנחה סדנאות
Contact    Gallery    Books    Courses
האתר נבנה על-ידי מאיה כתר