"פלאי הבריאה" / ד"ר ראומה בת כהן

הספר ''פלאי הבריאה'' להורדה ישירה
הספר ''פלאי הבריאה'' להורדה ישירה
בפורמט PDF
₪45.00

עקבות האדם נוצר כאשר הזרע נפגש עם הביצית; הזרע מרחף ורץ לכיוון הביצית, תהליך של כהרף עין, הזרע עובר את קרום הביצית. בדרך להפריה נעשה ה"קונספיישן", הפגישה קוראת לעולם הנפשות לעשות את האדם. יוצאת בת-קול, "אנו זקוקים לנשמה ונפש", ואז נעשה החיבור.

מחזור האישה בדרך-כלל נמדד על-פי מחזור הירח:
• ירח מלא – האישה מוכנה להתעברות
• ירח מולד (חדש) – האישה מתרוקנת ומדממת, ושוב סיבוב חדש, עד שהאישה מוכנה נפשית ופיזית להתעבר.
אני ממליצה לפני שאת רוצה להתעבר – אם את נוטלת גלולות, הפסיקי וקחי תוספות מזון ויטמין C, חומצה פולית (לפחות שלושה חודשים לפני). הרבי באכילת ירקות ממשפחת המצליבים, אורז מלא, ירקות שורש ודגים.

בני זוג – היו מוכנים נפשית ופיזית כדי להוליד! הכנה נפשית מאוד חשובה, עשו מדיטציה, חשיבה חיובית; ראו בעיני רוחכם כיצד העובר נפגש עמכם, את התפתחותו ולידתו.

השחלות הן איבר יצירתי שרוחש חיים ופעילות. אחת לחודש השחלות מייצרות ביצית, הביצית מתפתחת ונוצר סביבה נוזל והוא נפרד מהשחלה. הביצית נקלטת בחצוצרה.
הביצית הפורה חיה זמן קצר – בין 6-36 שעות לאחר הביוץ.
בזמן הביוץ, צוואר הרחם מתרחב על-מנת לקלוט את הזרע. תאי הזרע הנפלטים בעת קיום יחסי המין עוברים מהרחם לחצוצרה. תאי הזרע הם בעלי כושר תנועה שצפים בתוך נוזל שמופרש מבלוטת הערמונית, וחלק נוסף של נוזל בא מהאשכים שמכיל סוכר המספק אנרגיה לתנועת הזרע.

בזמן הפליטה יש קרוב ל-500 מיליון תאי זרע, אף שלא כולם מגיעים לביצית. רובם נשארים בנרתיק וברחם. בדרך-כלל רק תא זרע אחד חודר לשכבה הפנימית של הביצית.
הביצית עוזרת לתא הזרע לחדור אליה ביוצרה כאין נרתיק בקרום העוטף אותה. בעת ובעונה אחת מתרחשת תגובה בדופן הביצית ומונעת מתאי זרע אחרים לחדור לתוכה.

האהבה מביאה להתפתחות רוחנית ושמחה, כי דרך גבר באישה – "והאדם ידע את האישה".
יצירה רוחנית צריכה להיות משותפת, מפגש נשמות דרך הגוף – זו היצירה המושלמת.

שלושת החודשים הראשונים הם יחידה אחת של התפתחות הוצאה מהכוח אל הפועל, תהליך של השרשה, הנעשה באפלה ללא אור, באופן כהה ואפל שמסמל את הכוח הגנוז בבריאה.
זוהי פעולה טבעית ללא התערבות – לכן מומלץ לא להתערב, גם לא באופן מדיטיבי.